مرکز جامع ارزیابی شنوایی، وزوز و تعادل البرز

  • Info@samakalborz.com
  • 02634498149

سمعک Pure

سمعک جدید Pure Charge&Go از مجموعه سمعک های Signia، سمعک قابل شارژ برای شنیدن صدای طبیعی خود و انتقال جریان مستقیم صدا.

سمعک جدید Pure Charge&Go

از معاشرت با دوستان لذت ببرید، در جلسات کاری شرکت کنید به پادکست و موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. مهم نیست که تمایل دارید چه میزان فعالیت در طول روز انجام دهید.سمعک Pure Charge&Go همواره همراه شماست. همانطور که از نامش پیداست شما می توانید سمعک های خود را در طول شب شارژ کنید و آنها را طی روز هراه خود داشته باشید.

 

سمعک Pure

صدای خود را به طبیعی ترین حالت ممکن بشنوید.

از پیشرفته ترین و قابل اعتمادترین سمعک سیگنیا  Pure Charge & Go لذت ببرید. به هنگام معاشرت با دوستان یا مذاکرات کاری، این سمعک پیشرفته طبیعی ترین صدای ممکن را در اختیار شما قرار می دهند.

عدم نگرانی در خصوص تعویض باتری و کیفیت بالای صدای استریو برای انتقال جریان مستقیم صدا از تلویزیون موسیقی و تلفن ازطریق بلوتوث ،جذابیت این سمعک را بیشتر می کند.

لطفا توجه کنید:

ویژگی های سمعک ها براساس خواسته شخصی افراد متفاوت است برای اطلاعات بیشتر لطفا با متخصصین شنوایی شناس در ارتباط باشید.

از انتقال جریان مستقیم صدا به هنگام تماس های تلفنی، شنیدن موسیقی و تماشای تلویزیون لذت ببرید.

با سمعک های Pure Charge&Go جریان موسیقی با کیفیت بالا به صورت استریو به گوش های شما انتقال می یابد. همچنین به هنگام تماشای تلویزیون شما می توانید به صورت پنهان میزان بلندی صدارا تنظیم کنید و با فشار یک دکمه به تماس تلفنی پاسخ دهید.

با Pure Charge&Go شما ریموت کنترل های راحت و پنهان در اختیاردارید و امکان اتصال از طریق بلوتوث برای انتقال جریان مستقیم صدا از منابع صوتی گوناگون تنها با یک اشاره امکان پذیر است. تنها چیزی که می خواهید یک تلفن هوشمند است.

درباره ی Pure Charge&Go بیشتر بدانید.

اطلاعات بیشتر.

عملکرد بالا و طولانی مدت

به کمک باطری های قابل شارژ لیتیوم – یون باظرفیت بالا،سمعک های قابل شارژ Pure Charge&Go عملکرد طولانی مدت بهمراه دارند. شنوایی فوق العاده حتی همگام انتقال جریان صدارا تجربه خواهید کرد.

راه کارهای وزوز گوش Signia

با راه کارهای درمانی منحصر به فرد Signia بر وزوز گوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خود مشورت کنید.

اپلیکشن my Hearing

مراقبت شخصی در هرکجا

با اپلیکیشن my Hearing سفر آسوده ی شما با شنوایی بی دردسر، بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمانی کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید، از راهنمای کاربر استفاده کنید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

سمعک Pure

کنترل آسان در دستان شما.

تلفن

انتقال تماس به سمعک ،به صورت مستقیم از تلفن های هوشمند اپل (و با streamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) برای راحتی شنوایی.

موسیقی

برای تجربه ی صدایی فوق العاده به موسیقی مورد علاقه خود که به صورت مستقیم به سمعک های اپل (و با streamLine Mic از دستگاه های اندرویدی) انتقال می یابد، گوش دهید.

تلویزیون

انتقال جریان مستقیم صدا از تلویزیون به سمعک ها از طریق streamLineTV.

ریموت کنترل

به کمک اپلیکیشن myControl به صورت بی سیم، تنظیمات سمعک Pure Charge&Go را تغییر دهید.

از شنیدن صدا در هماهنگی کامل لذت ببرید.

شنیدن صدای خود

بسیاری از کاربران سمعک به دلیل بلندی و غیر طبیعی بودن صدا،شنیدن صدای خود را دوست ندارند. سمعک های Pure Charge&Go با ویژگی OVP (پردازش گر صدای کاربر) شنیدن صدای طبیعی را همراه با تجربه ی شنوایی لذت بخش، برای شما به ارمغان می آورند.

درک گفتار در نویز

ویژگی کیفیت گفتار (Speech Quality) در سمعک های Pure Charge&Go با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها، گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی، درک گفتار طرف مقابل را در محی های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

مکالمه در حین حرکت

طبقه بندی سه بعدی ( 3D Classifier ) در سمعک های Pure Charge&Go شنوایی بهینه صدای خود را درمحیط های آکوستیکی حتی در حین حرکت، فراهم می کند. تنظیمات سمعک به طور اتوماتیک بر اساس داده های حرکتی اپلیکیشن myControl تنظیم می شود.

صدای واضح وشفاف

ویژگی Sound Clarity در سمعک های Pure Charge&Go صدای طبیعی را در تمام محیط ها ارایه می دهد.

همراه قابل اعتماد شما در شنیدن صدای طبیعی.

شارژ بی سیم

سمعک Pure Charge&Go از مجموعه سمعک های Signia با شارژر القایی قابل شارژ است. به محض قرار دادن سمعک بر روی شارژر سمعک ها شارژ می شوند و هنگامی که سمعک را از روی شارژ بردارید، سمعک به طور اتوماتیک روشن می شود.

کوچک، پنهان و پیشرفته

سمعک Pure Charge&Go سمعکی با تکنولوژی پیشرفته است که به صورت پنهان در پشت گوش های شما قرار می گیرد. این سمعک، طبیعی ترین صدای ممکن و بالاترین عملکرد شنوایی را همراه با قابلیت اتصال پیشرفته در بدنه ای ظریف گنجانده است.

مناسب برای انواع افت شنوایی

سمعک Pure Charge&Go مناسب برای طیف گسترده ای از انواع افت شنوایی از متوسط تا شدید است و صدای طبیعی زندگی را به شما باز می گرداند.

دیدگاه خود را بنویسید

error: Content is protected !!